Фільтри
Товарів:
449
Товарів :
449
HITRONIC SBX 12xST-D MT PG150 G50 OM4
HITRONIC SBX 12xST-D MT PG150 G50 OM4
Аксесуари для оптоволоконних систем для розгалужувальних коробок, настінних...
Під замовлення
Арт 29500792
42 400,21 грн з ПДВ за одиницю
LWL-Splicecassette
LWL-Splicecassette
Аксесуари для оптоволоконних систем для розгалужувальних коробок, настінних...
В наявності
Арт CE9914
LWL Mini wall distribution RAL 7035
LWL Mini wall distribution RAL 7035
Під замовлення
Арт CE9150
LWL Spleissb. f.Wandmont. RAL 7035
LWL Spleissb. f.Wandmont. RAL 7035
Розподільча коробка для оптичних волокон (FO); для монтування на панель, ко...
Під замовлення
Арт CE9147
4 771,44 грн з ПДВ за одиницю
SBX  19inch 1HE 12XSC-DUPLEX COU
SBX 19inch 1HE 12XSC-DUPLEX COU
19-дюймова розподільча коробка для розгалуження для перехідників SC / з'єдн...
Під замовлення
Арт CE9135
SBX  19inch 1HE 12XST-COUPLERS
SBX 19inch 1HE 12XST-COUPLERS
19-дюймова розподільча коробка для розгалуження для перехідників ST (BFOC) ...
Під замовлення
Арт CE9138
GOF SIMPLEX Pigtail SC G50 OM4, 2m
GOF SIMPLEX Pigtail SC G50 OM4, 2m
12 оптичних монтажних шнурів із колірним кодуванням в асортименті зі з'єдну...
Під замовлення
Арт 29310402
3 498,01 грн з ПДВ за одиницю
GOF DUPLEX Patchcord SC/SC G50 OM4, 2m
GOF DUPLEX Patchcord SC/SC G50 OM4, 2m
Оптичні комутаційні шнури Duplex зі з'єднувачами різного типу (ST, LC, SC),...
Під замовлення
Арт 29011402
GOF Adapter Duplex SC SM BL /4PC
GOF Adapter Duplex SC SM BL /4PC
Перехідники для з'єднання оптичних з'єднувачів типу ST, LC та SC. Доступні...
Під замовлення
Арт 29410999
GOF Connector SC Single-mode BL /4PC
GOF Connector SC Single-mode BL /4PC
З'єднувачі для оптоволоконних кабелів (ST, LC, SC,….) для одномодових і баг...
Під замовлення
Арт 29110999
HITRONIC HRH400 2G 50/125 OM3
HITRONIC HRH400 2G 50/125 OM3
Роздільний кабель для кінцевого розведення HITRONIC® HRH для безпосередньог...
Під замовлення
Арт 26000302
HITRONIC HUN1500 4 G 50/125 OM4
HITRONIC HUN1500 4 G 50/125 OM4
Універсальний кабель HITRONIC® HUN із центральним накрученим оптичним модул...
Під замовлення
Арт 27400404
156,80 грн з ПДВ за одиницю
HITRONIC HQW3000 4G 50/125 OM3
HITRONIC HQW3000 4G 50/125 OM3
Армований кабель для застосування поза закритими приміщеннями HITRONIC® HQW...
Під замовлення
Арт 27900304
151,16 грн з ПДВ за одиницю
HITRONIC HQN1500 4G 50/125 OM4
HITRONIC HQN1500 4G 50/125 OM4
Кабель HITRONIC® HQN із центральним закрученим оптичним модулем для застосу...
Під замовлення
Арт 27600404
148,57 грн з ПДВ за одиницю
HITRONIC HVN-Mini500 1x12E 9/125 OS2
HITRONIC HVN-Mini500 1x12E 9/125 OS2
Кабель HITRONIC® HVN-Mini для трубних систем, кабель зі зменшеним зовнішнім...
Під замовлення
Арт 26609912
93,56 грн з ПДВ за одиницю
HITRONIC HRM-FD800 2G 50/125 OM4
HITRONIC HRM-FD800 2G 50/125 OM4
Роздільний кабель для кінцевого розведення HITRONIC® HRM-FD для використанн...
Під замовлення
Арт 26300402
305,36 грн з ПДВ за одиницю
PCF INSPECTION MICROSCOPE (200X)
PCF INSPECTION MICROSCOPE (200X)
Вимірювальне обладнання PCF; мікроскоп для огляду з'єднувачів PCF типів: FS...
Під замовлення
Арт 29500770
PCF BUFFERED FIBRE STRIPPER 0.3 MM
PCF BUFFERED FIBRE STRIPPER 0.3 MM
Інструменти для різки і зняття ізоляції оптимально адаптовано для лінійки к...
Під замовлення
Арт 29500711
1 357,45 грн з ПДВ за одиницю