Оптичні системи передачі даних

HITRONIC®

Оптичні системи передачі даних

GOF - приладдя для оптичного волокна Штекери та оптичні з'єднувачі

Ціна

Фільтри
Товарів:
28
Товарів:
28
GOF Adapter Duplex SC SM BL /4PC
GOF Adapter Duplex SC SM BL /4PC
678,44 грн з ПДВ за одиницю
Переходники для соединения оптических соединителей типа ST, LC и SC Доступн...
Під замовлення
Арт 29410999
GOF Connector SC Single-mode BL /4PC
GOF Connector SC Single-mode BL /4PC
404,21 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29110999
GOF Connector SC Single-mode BL /50PC
GOF Connector SC Single-mode BL /50PC
5 052,60 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29110998
GOF Adapter Duplex SC SM APC GR /4PC
GOF Adapter Duplex SC SM APC GR /4PC
894,11 грн з ПДВ за одиницю
Переходники для соединения оптических соединителей типа ST, LC и SC Доступн...
Під замовлення
Арт 29410989
GOF Connector SC Single-mode APC GR /4PC
GOF Connector SC Single-mode APC GR /4PC
589,89 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29110989
GOF Adapter Duplex LC SM BL /4PC
GOF Adapter Duplex LC SM BL /4PC
849,84 грн з ПДВ за одиницю
Переходники для соединения оптических соединителей типа ST, LC и SC Доступн...
Під замовлення
Арт 29430999
GOF Connector SC Single-mode APC GR/50PC
GOF Connector SC Single-mode APC GR/50PC
7 373,58 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29110988
GOF Adapter Duplex LC SM APC GR /4PC
GOF Adapter Duplex LC SM APC GR /4PC
1 339,74 грн з ПДВ за одиницю
Переходники для соединения оптических соединителей типа ST, LC и SC Доступн...
Під замовлення
Арт 29430989
GOF Adapter ST(BFOC) Single-mode /4PC
GOF Adapter ST(BFOC) Single-mode /4PC
408,49 грн з ПДВ за одиницю
Переходники для соединения оптических соединителей типа ST, LC и SC Доступн...
Під замовлення
Арт 29420999
GOF Adapter Duplex ST-SC Single-mode BL
GOF Adapter Duplex ST-SC Single-mode BL
1 525,42 грн з ПДВ за одиницю
Переходники для соединения оптических соединителей типа ST, LC и SC Доступн...
Під замовлення
Арт 29421999
GOF Adaper Duplex SC Multimode BE /4PC
GOF Adaper Duplex SC Multimode BE /4PC
538,47 грн з ПДВ за одиницю
Переходники для соединения оптических соединителей типа ST, LC и SC Доступн...
Під замовлення
Арт 29410199
GOF Adaper Duplex LC Multimode BE /4PC
GOF Adaper Duplex LC Multimode BE /4PC
634,16 грн з ПДВ за одиницю
Переходники для соединения оптических соединителей типа ST, LC и SC Доступн...
Під замовлення
Арт 29430199
GOF Connector LC Single-mode BL /4PC
GOF Connector LC Single-mode BL /4PC
469,91 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29130999
GOF Connector LC Single-mode BL /50PC
GOF Connector LC Single-mode BL /50PC
5 873,87 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29130998
GOF Connector LC Single-mode APC GR /4PC
GOF Connector LC Single-mode APC GR /4PC
665,59 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29130989
GOF Connector LC Single-mode APC GR/50PC
GOF Connector LC Single-mode APC GR/50PC
8 319,82 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29130988
GOF Connector ST Single-mode /4PC
GOF Connector ST Single-mode /4PC
511,33 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29120999
GOF Connector ST Single-mode /50PC
GOF Connector ST Single-mode /50PC
6 391,62 грн з ПДВ за одиницю
Соединители для оптоволоконных кабелей (ST, LC, SC,….) для одномодовых и мн...
Під замовлення
Арт 29120998